Jan LF Strach - Gazetka Niszowa - odcinki 25-36, rok 2022

zł13+
0 ratings

Od roku 2020 raz w miesiącu Jan LF Strach wysyła do subskrybentów tzw. "Gazetkę Niszową", technicznie rzecz biorąc - newsletter, praktycznie - zbiór sztuki, przemyśleń, żartów i masy artystyczno-kulturalnych znalezisk z głębin internetu. Ciekawe piosenki, obrazy, filmy i osobowości które zainspirowały JLFS na przestrzeni lat i miały wpływ na twórczość jego.

Oprócz tego odbiorcy gazetki są na uprzywilejowanej pozycji otrzymując zawsze z wyprzedzeniem informacje o premierach kolejnych płyt i gier, bonusowy materiał i historie zza kulis. Z odcinka na odcinek newsletter zyskuje na masie obrastając w mniej lub bardziej poważne "sekcje" i "kolumny".

Niniejszy zbiór prezentuje odcinki 25-36, wysyłane do subskrybentów w roku 2022. W nim między innymi:

-Stałe kolumny, m.in. "Polecane seriale", "Jakich używam artystycznych apek na komórkę", Trzy Suchary, oraz w każdym numerze archiwalna strona z autorskimi komiksami o Adamie Małyszu;

-Dłuższe formy na temat podejścia JLFS do religii, polityki, wojny na Ukrainie, szczegółowy opis moich przygód z generowaniem w AI okładek polskich płyt punkowych oraz produkcji tektury falistej;

-Trochę o Commodore 64, Grażynacore, horrorach, są ciekawi artyści z pogranicza jak Tim Knowles, Fadades, Lxnnnie

-I oczywiście w każdym odcinku Historia Jednej Płyty, czyli szczegółowe wspomnienia z powstawania jednej z moich 100 płyt.

Buy this

Plik PDF zawierający odcinki gazetki 25-36, z działającymi linkami i kompletem grafik

Stron
168
Linków
ponad 350
Size
73.6 MB
Length
168 pages
Copy product URL
zł13+

Jan LF Strach - Gazetka Niszowa - odcinki 25-36, rok 2022

0 ratings
Buy this